fbpx

“Санекс Біо Дрен” очистить труби після свят

Головна Сторінка » “Санекс Біо Дрен” очистить труби після свят

 Як тільки празники скінчаться, в людей почнеться морока з трубами. Мене це омине, бо продумав усе зарання, каже Володимир Ляшок, 57 років, із села Бахтин Ізюмського району Харківської області.

Для профілактики засмічення труб використовує канадський засіб “Біо Дрен”. Він бореться з осіданням жиру та органічних частинок на внутрішній поверхні стоку. Інакше забруднення поступово накопичуються й ущільнюються, а тоді повністю перекривають трубу. З такими проб­лемами легко справиться “Біо Дрен”.

 Цей засіб кращий, ніж просто промивати труби окропом. Така чистка виллється в копійку. Труби часто ставлять із дешевого полімеру, який псується від високих температур. А потім ще й деформуються прокладки. Тому необдуманість коштуватиме дорого.

Вигідніше купувати цей засіб у комплекті з “Біо Септіксом”. Бо під час тривалих свят забруднюються і вигрібні ями. Головна перевага препарат ефективно діє за будь-яких температурах. Його можна використовувати і для профілактики.

Канадські біопрепарати замовляють на сайті t-klio.dp.ua. За телефоном 0(67) 633 52 33 отримаєте консультацію стосовно необхідного біопродукту.