fbpx

При ортоплазмі не використовують препарати

Головна Сторінка » При ортоплазмі не використовують препарати

 Артроз одна з найпоширеніших хвороб сьогодення. Проявляється болем у суглобах, дискомфортом під час ходіння і згинання кінцівки. Полегшити життя хворим допомагає процедура орто­плазми, говорить Сергій Петрик, ортопед, керівник лікувально-діагностичного центру “Ортомед Просперітас” у Полтаві.

Що таке ортоплазма?

 Це укол збагаченої тромбоцитами плазми у хворий суглоб. Ортоплазма розрахована на власні сили організму. З вени беремо необхідну кількість крові. В центрифузі виділяємо з неї плазму, збагачену тромбоцитами. Вводимо її в проблемну ділянку суглоба. Концентрація тромбоцитів відновлює клітини, що беруть участь в обмінних процесах. Виробляють речовини, що відповідають за міцність і цілісність хрящової тканини. У суглобі покращується кровообіг, зникає запалення. Найголовніше пацієнт може вільно й безболісно рухатися.

Ортоплазма ефективна лише при артрозі?

 Цей метод дієвий також при артритах, остеохондрозі, періартритах, міжхребцевих грижах. Ефективний і при уповільненому зрощенні кіс­ток після переломів, пошкодженнях зв’язок і м’язів. Ортоплазма дозволена пацієнтам із 16 років. Процедура триває 30 хвилин. Курс складається з трьох-п’яти ін’єкцій з інтервалом три-десять днів. Ефект від лікування діє від восьми до десяти місяців. У випадку складних форм захворювання курс треба повторювати. Наші фахівці індивідуально підбирають лікування.

При ортоплазмі застосовують медикаменти?

 Жодних препаратів не використовують. Тому ортоплазма не спричиняє побічних реакцій та алергій. Процедура має не лише оздоровчий, а й профілактичний ефект.

Які ще послуги надає ваша ­клініка?

 У центрі приймає невропатолог. Лікує пацієнтів із судинними захворюваннями головного мозку, запамороченням, головним болем, хворобою Паркінсона. В кабінеті ортопеда-травматолога пропонують лікування деформуючих остеоартрозів колінних і кульшових суглобів. У клініці проводять також ультразвукову діагностику суглобів, судин, м’яких тканин, внутрішніх органів, загальноклінічні аналізи, лікувальний масаж і фізпроцедури.

Медцентр “Ортомед Просперітас” у Полтаві розташований за адресою: вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19а.

Тел: 0(532) 58 03 08,

0(66) 513 95 86, 0(67) 186 55 70

Із послугами медзакладу можна ознайомитися:

www.ortomed-prosperitas.com.ua

Ліц. АЕ №197593 від 18.04.2013, видана Міністерством охорони здоров’я України