fbpx

СБУ ідентифікувала 4 тис. осіб, причетних до “референдуму”. Буде покарання

Головна Сторінка » СБУ ідентифікувала 4 тис. осіб, причетних до “референдуму”. Буде покарання

СБУ встановила понад 4 тис. осіб, яких російські окупанти планують залучити до псевдореферендумів в окупованих областях України.

Ідентифікували представників ворожих угруповань, зрадників і колаборантів, яких планують залучити до організації незаконних плебісцитів у Луганській, Донецькій, Херсонській і Запорізькій областях. Про це СБУ повідомила у п’ятницю.

Серед цих 4 тис. російські силовики, їхні поплічники з утворених окупантами місцевих “МВД” та очільники “территориальных избирательных комиссий”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Озброєні групи й пропагандистські сюжети: Генштаб розповів про псевдореферендуми

Згідно з перехопленими документами країни-агресора саме підрозділи Росгвардії і воєнної поліції ЗС РФ мають забезпечувати “охорону” псевдоголосувань.

Їм на “допомогу” направили колаборантів з окупаційних адміністрацій і приватних охоронних структур, підконтрольних спецслужбам РФ.

Також СБУ зібрала установчі дані на всіх організаторів незаконної діяльності, встановила місця їхнього перебування і маршрути руху, а також задокументувала злочинні дії.

Розпочали кримінальне провадження.

Тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності винних осіб.

“Служба безпеки наголошує на невідворотності покарання за злочини проти державної безпеки України”, повідомила СБУ.

Представники російських окупаційних адміністрацій на територіях сходу й півдня України заявили про початок псевдореферендумів про “приєднання” до складу Російської Федерації.

У Запорізькій області загарбники планують залучити до “референдуму” 1,5 тис. осіб.

У захопленому Маріуполі в так звані комісії входять місцеві колаборанти, представники окупаційних адміністрацій і російські військові. Псевдореферендумом займається російська партія Володимира Путіна “Единая Россия”.