“Шахтар” Де Дзербі знову провів слабкий матч

Головна Сторінка » “Шахтар” Де Дзербі знову провів слабкий матч

Донецький “Шахтар” у Кропивницькому мінімально обіграв “Інгулець” із селища Петрове 1:0. Єдиний м’яч після передачу Додо забив Тете.

“Шахтар” не надто впевнено виглядав на полі. Команда не відійшла від поразки “Інтеру” в Лізі чемпіонів. Зовсім зникла колишня впевненість та легкість гірників. Не сказати, що донеччани мали багато моментів. Насправді значно менше аніж “Динамо” у вчорашньому матчі з “Минаєм”. Рятівним для підопічних Де Дзербі став розрізний пас Додо на Тете. Невідомо чому вибіг із воріт Гальчук. Бразильцю залишилося тільки влучити у ворота.

Командної гри в гірників не проглядається. “Шахтар” грає в стилі пізнього Каштру. Перемоги даються з великими потугами. Гравці, які ще вчора розривали всіх, втратили креативність у грі. Донеччани також умудрилися нахапатися попереджень у цьому матчі. Заміни не покращили гру.

За сценарієм матч був схожий на гру “Минай – “Динамо”. Господарі відчайдушно намагалися досягти нічиєї на останніх хвилинах. Тільки кияни вчора мали величезну перевагу в першому таймі, яку розгубили після перерви. Гірники грали краще аніж господарі, але аж ніяк не виглядали титанами на тлі провінційного суперника.

Якщо “Шахтар” не покращить гру до матчу Ліги чемпіонів проти “Шерифа”, то перспективи Де Дзербі в Україні виглядають вельми туманними. Окрім відкриття Мудрика цей фахівець поки нічим значущим більше не запам’ятався.

“Шахтар” залишився на другому місці турнірної таблиці, поступаючись “Динамо” за різницею забитих і пропущених м’ячів. Кияни забили на два більше. Минулого року вони виграли всі трофеї в Україні.