fbpx

Костін оцінив наслідки виходу Резінкова з української делегації ТКГ

Костін оцінив наслідки виходу Резінкова з української делегації ТКГ

Українська делегація в Тристоронній контактній групі продовжує працювати у звичному режимі після виходу з її складу Олексія Резнікова.

Про особливості роботи в ТКГ після його виходу розповів народний депутат України (фракція “Слуга народу”), представник України у політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін.

Костін нагадав, що Резнікова вивели зі складу делегації в зв’язку із призначенням на посаду міністра оборони.

“Нам, звичайно, шкода, що Олексій Юрійович не зможе далі працювати в Тристоронній контактній групі. Але це складно сумісне з його новою роллю [міністра оборони]. Але делегація працює у злагодженому режимі, тому все у нас нормально у цьому сенсі”, — сказав Костін.

Обов’язки першого заступника в українській делегації замість Резнікова наразі виконує саме Костін.

“Зараз указом президента тимчасово ці обов’язки покладено на мене. Тому я, свого роду, продовжую роботу, яку проводив Олексій Юрійович Резніков… Делегація наша працює досить злагоджено, вся інформація, яка необхідна для роботи, у нас є. І це заміщення відбулося у достатньо спокійному режимі”, — повідомив нардеп.

Делегація налагодила зв’язок з Іриною Верещку та співпрацює з нею.1

“Вона постійно відстежує те, що відбувається в роботі ТКГ, ми у постійному діалозі. Зараз у неї йде організаційний період, дуже важливий для того, щоб повною мірою вже розпочати свою нову роль. І я впевнений, що у нас буде абсолютна взаємодія у роботі ТКГ із профільним міністром та з боку міністерства”, — резюмував Костін.