14 грудня на Херсонщині внаслідок ворожих атак шестеро цивільних дістали поранення. За даними Херсонської обласної прокуратури, події трапилися в кількох населених пунктах області.
Російські сили застосували артилерію та безпілотні літальні апарати під час ударів по регіону. Станом на 19:00 повідомляють про шість постраждалих мирних мешканців.
У місті Херсон двоє людей отримали поранення внаслідок скидання вибухового пристрою з дрона, ще двоє постраждали від артилерійських обстрілів. Обставини їхнього стану та лікування наразі уточнюються.
У Чорнобаївці FPV‑дрон влучив у цивільний автомобіль, у результаті чого постраждала жінка. У Білозерці місцевий житель дістав травму, наступивши на касетний снаряд, який здетонував.