Що буде, якщо кожного дня з’їдати по п’ять полуниць

Головна Сторінка » Що буде, якщо кожного дня з’їдати по п’ять полуниць

В Україні почався сезон полуниці.

Це надзвичайно корисна ягода, яку варто їсти у той час, коли вона дозріває у свій природній час.

Ароматна полуниця багато на вітаміни та поживні речовини, які здатні покращити пам’ять, зір та зміцнити імунітет.

10 причин, чому треба їсти полуницю

Поліпшує пам’ять. Полуниця – джерело флавоноїдів, які мають сильні антиоксидантні властивості. Вони захищають клітини мозку від окислювального стресу, тим самим сповільнюючи процеси старіння мозку і допомагаючи уникати деменції та хвороби Альцгеймера. При регулярному вживанні цієї ягоди поліпшуються когнітивні функції та короткочасна пам’ять.

Поліпшує зір. Антиоксиданти зеаксантин і лутеїн захищають очі від шкідливого впливу ультрафіолетових променів і вільних радикалів, а отже – від катаракти та вікових змін зору.

Знижує запалення в організмі. Це відбувається завдяки антиоксидантам і в першу чергу важливо для підтримки серцево-судинної системи.

Уповільнює ріст ракових клітин і знижує ризик розвитку певних видів раку. Зокрема, раку шкіри, сечового міхура, кишечника. Антиканцерогенні властивості – заслуга елагової кислоти.

Зміцнює імунну систему. Вітамін С у цьому випадку просто незамінний. 5 ягід покривають добову норму вживання вітаміну С. До речі, він зберігається навіть у замороженій полуниці.

Бере участь у процесах відновлення тканин. Це теж робота вітаміну С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна їсти полуницю при діабеті: назвали нешкідливу порцію

Корисна для фігури. Полуниця – низькокалорійний продукт (всього 32 ккал/100 г). До того ж багата на харчові волокна, які допомагають підтримувати почуття ситості. А антиоксиданти сприяють прискоренню обміну речовин та спалюванню жирів.

Незамінна для підтримки жіночої краси. Вітаміни та антиоксиданти покращують стан шкіри (роблячи її еластичною), уповільнюють процеси старіння. Вітаміни групи В заспокоюють нервову систему, захищають від стресу та депресій. Фолієва кислота корисна для репродуктивної функції.

Поліпшує лібідо. Таку корисну властивість має цинк, що міститься в полуниці.

Нормалізує процеси травлення. Високий вміст клітковини позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Полуниця в шоколаді – це не тільки смачний десерт, але й справжнє задоволення для очей. Вона переносить нас у світ насолоди та робить будь-яку подію приємною та незабутньою.

Такі солодощі можуть бути прикрасою на родинному святі або стануть чарівним подарунком для коханої людини. Дуже легко приготувати полуницю в шоколаді вдома, але треба знати секрети ідеального поєднання шоколаду та полуниці. У цьому десерті дуже важливо обрати якісні інгредієнти, оскільки їх смак дуже легко відокремити один від одного.