fbpx

Що потрібно знати про наркотичну залежність

Головна Сторінка » Що потрібно знати про наркотичну залежність

Найцінніше у кожного з нас життя. Коли виникають проблеми зі здоров’ям, необхідно звертатися до найкращих фахівців. Бо помилки зроблені дилетантами, можуть призвести до втрати життя.

Не менш серйозний підхід має бути і до подолання наркотичної залежності. Боротися з недугою мають професіонали. Лікування наркоманії Київ забезпечують лікарі клініки “MedicoМente”. Вони виявляють причину проблеми і шукають найкращий шлях для її вирішення. Надають психологічну, наркологічну і терапевтичну допомогу.

Половина людей, які пробують вживати наркотики, стають залежними. Цим починають регулярно шкодити своєму організму. Проходять три стадії наркоманії.

На І стадії люди свідомо хочуть задоволення від наркотиків, збільшують дози та переходять на більш сильні препарати. Виправдовують свою слабкість, шукають коло однодумців.

ІІ стадія – фізична залежність від наркотиків. Коли вони потрібні для нормального стану організму. Залежна людина втрачає контроль над поведінкою, конфліктує з ближніми, віддає всі гроші на наркотики.

На ІІІ стадії відбуваються фізіологічні зміни, вражається головний мозок. Розвиваються хронічні та супутні хвороби. Людина не може жити без наркотиків, деградує, втрачає життєві цілі та має схильність до суїциду.

Лікувати наркоманію потрібно на будь-якій із цих стадій. Чим раніше тим легше досягти результату.

Починають з мотивації. З цим складним завданням справляються наркологи-психотерапевти клініки “MedicoМente”. Якщо потрібно, проводять кілька розмов з пацієнтами і успішно переконують взятися за лікування. Психологічні консультації передбачені і для близьких залежного.

Потім фахівці центру проводять детоксикацію. Далі лікують наркоманію опираючись на власні ліцензовані оригінальні методики, міжнародні протоколи та індивідуальний підхід.

У клініці лікування залежності від наркотиків проводять в стаціонарі і комплексно. Для клієнтів створені максимально комфортні умови, які відповідають рівню 4-зіркових готелів.

Переваги лікування наркотичної залежності у клініці:

Досвідчені лікарі.

Цілодобовий нагляд.

Комфорт і безпека.

Лікування супутніх захворювань.

Сучасне обладнання.

Трансфер із залізничного вокзалу і аеропортів Києва.

Вартість лікування розраховується для кожного пацієнта окремо. Враховується його стан і програма заходів для одужання.

Дізнатися більше про лікування наркоманії можна під час безкоштовної консультації за телефоном (095) 550-85-25

ТОВ “МЕДІКОМЕНТЕ”. Ліцензія на медичну практику наказ МОЗ України від 04.04.2019 р. № 726 “Про ліцензування медичної практики”, видана Міністерством охорони здоров’я України.