fbpx

Що таке мигдальна кислота та які вона має переваги у догляді за шкірою

Головна Сторінка » Що таке мигдальна кислота та які вона має переваги у догляді за шкірою

Ще кілька років тому ідея намазати обличчя кислотою могла здатися кошмаром. Сьогодні ми добре знаємо про переваги кислот для догляду за шкірою. Це чудовий спосіб урізноманітнити вашу щоденну рутину, один з найефективніших способів досягти чистої, яскравої та гладенької шкіри головне, правильно підібрати кислоту, яка задовольнить конкретні потреби вашої шкіри.

Розповімо, що таке мигдальна кислота, яку користь вона приносить шкірі, а також на що звернути уваги при її використанні.

Що таке мигдальна кислота

Мигдальна кислота це альфа-гідроксикислота (AHA), яку отримують з гіркого мигдалю, проте вона є більш м’якою, ніж деякі інші AHA, такі як гліколева та молочна кислоти. АНА-кислоти відлущують ороговілі шари шкіри, руйнуючи зв’язки між клітинами, щоб зробити шкіру сяючою і чистою, а також допомагають очистити пори і створити більш рівний тон. Продукти з мигдальною кислотою можна знайти у багатьох відомих брендів, зокрема канадський бренд The Ordinary має у своєму асортименті чудові засоби з цим компонентом.

Які переваги має мигдальна кислота для шкіри
Боротьба зі зморшками

Мигдальна кислота один з найпопулярніших антивікових інгредієнтів у галузі догляду за шкірою. Вона прискорює клітинний обмін, розчиняючи крихітні зв’язки, які утримують клітини шкіри разом, допомагаючи видалити відмерлу шкіру на поверхні, щоб зменшити тьмяний колір обличчя, а також дрібні зморшки. Вона також підсилює колаген, один із будівельних матеріалів каркасу шкіри, який надає їй пружності та молодості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забудете про плями: дієвий лайфхак захистить одяг від тонального крему

Гіперпігментація та знебарвлення

Мелазма це поширене захворювання шкіри, при якому на обличчі з’являється світло- або темно-коричнева чи сірувата пігментація. Доведено, що мигдальна кислота зменшує мелазму на 50% за чотири тижні, що призводить до більш рівномірного кольору обличчя.

Акне

Антибактеріальні властивості мигдальної кислоти надзвичайно корисні при лікуванні акне. Вона також допомагає регулювати вироблення шкірного сала і, своєю чергою, зменшує кількість висипань. Доведено, що мигдальна кислота навіть допомагає тим, хто страждає від кістозних вугрів.

Як використовувати мигдальну кислоту у своєму догляді за шкірою

Найкраще використовувати мигдальну кислоту як частину вечірнього догляду за шкірою, після очищення і перед зволоженням. Нанесіть її на шкіру в невеликій кількості, використовуючи легкі поплескуючі рухи. Перед нанесенням зволожуючого крему дайте йому вбратися.

Якщо ви використовуєте мигдальну кислоту вперше, то починати краще з невеликої концентрації і поступово її збільшувати. Але не варто занадто захоплюватися – уникайте використання висококонцентрованих пілінгів в домашніх умовах, довірте це професіоналам. Чим вищий відсоток мигдельної кислоти у вашому пілінгу, тим більший ризик побічних ефектів.

І не забувайте про сонцезахисний крем для обличчя. Будь-який засіб з AHA-кислотою може зробити вашу шкіру більш чутливою до сонця.

Отже, найбільша перевага мигдальної кислоти це її м’яка дія. Інші АНА-кислоти можуть діяти швидше, але не для будь-якої шкіри вони підійдуть. Пам’ятайте, що для досягнення чудових результатів вам потрібно бути послідовними у догляді за шкірою, і найголовніше це терпіння.

Шкіра навколо очей тонша й ніжніша, ніж на інших частинах тіла. Навіть кліпання чи надмірна емоційність можуть спричинити передчасне старіння.

Щоб попередити передчасне старіння в зоні навколо очей, за нею потрібно хоча б мінімально доглядати. Помилки, яких припускаються під час догляду за шкірою навколо очей, за посиланням.

Generated by Feedzy