fbpx

Росіяни вивозять з Криму сім’ї та документи

Головна Сторінка » Росіяни вивозять з Криму сім’ї та документи

Через Керченський міст російські окупанти вивозять з тимчасово окупованого Криму цінні речі.

Вивозять і те, що може допомогти міжнародному трибуналу. Про це начальниця обʼєднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк повідомила в ефірі “Еспресо”.

“Тобто документи, які підтверджують їхню незаконну діяльність. Максимально евакуюють з півострова все те, що при переході Криму під владу України може бути використано проти них”, сказала вона.

Росіяни також вивозять членів родин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Там же не самогубці”: Буданов розповів, як прибічники Росії тікатимуть з Криму

“Дехто з військових намагається оформити відпустки і виїхати таким чином, щоб потім десь “загубитися” та полетіти в будь-яку точку РФ подалі від СВО, у якій можуть прийняти мимоволі участь”, додала речниця.

На території Криму відбувається процес великого маневру. Росіяни усвідомлюють, що місця баз відомі ЗСУ і намагаються розосередитись.

“Це стосується аеродромів, запасів боєприпасів та пального. Їх дечому навчили “бавовни”. Вони намагаються все це приховати, зокрема перевозячи дещо з бухт Севастополя аж у Новоросійськ. Ми фіксуємо час від часу курсування великих десантних кораблів, які вочевидь наповнюються певним майном”, – підсумувала Гуменюк.

У тимчасово окупованому Криму вранці 18 травня прогримів вибух на залізниці.

Вибухнуло у Сімферопольському районі. У результаті з колії зійшов поїзд із зерном.

Нещодавно у Севастополі було чутно вибухи. З повідомлень мереж, вибухнуло у районі аеродрому Бельбек. Перед цим поблизу міста горіла нафтобаза, піднявся густий чорний дим. Колаборанти у Криму заявили про атаку дронів.

Generated by Feedzy