fbpx

Що відбувається на Кінбурнській косі та лівобережжі Херсонщини – Єрін розповів деталі

Головна Сторінка » Що відбувається на Кінбурнській косі та лівобережжі Херсонщини – Єрін розповів деталі

На Херсонському напрямку ситуація складна, але стабільна.

Російські окупанти заходять на Кінбурнську косу, але там немає їхніх потужних баз. Про це в ефірі телемарафону сказав керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін.

“Основним способом дії ворога є завдання артилерійських ударів, рідше ракетних і авіаційних ударів по населених пунктах, по критичній інфраструктурі і інших об’єктах цивільної інфраструктури”, заявив він.

Може бути кілька варіантів розвитку подій на лівобережній Херсонщині.

“Тут може бути кілька варіантів, але основне те, що окупанти намагаються створити дуже складні умови для існування місцевого населення. Бо воно не підтримує окупаційний режим і не йде на співпрацю. Не є достатньою кількість людей, які б бажали отримати російські паспорти. Більшість людей чекає повернення України”, вказав Єрін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни накрили Херсонщину смертельним вогнем: фото наслідків

Як один із варіантів росіяни хочуть виселити певну групу людей зі звичних умов в інший район і створити там певне напруження.

“Таким чином ворог намагається вплинути на місцеве населення з метою змусити їх сприйняти чи хоча б удати, що вони сприймають цей “русский мир” Але поки що наразі у них це не дуже виходить, і спротив тільки посилюється”, сказав він.

ЗСУ спостерігають за Кінбурнською косою і знищують там техніку противника, якщо виявляють її.

У четвер, 26 січня, під час масштабної повітряної тривоги чули звуки вибухів на Миколаївщині та Херсонщині. У повітряний простір України залетіли ворожі ракети. Відразу ж почала працювати українська ППО. Крім пусків, які терористи зробили з літаків, також зафіксовані запуски “Калібрів”.

Generated by Feedzy