Що їсти після 50, щоб не випадало волосся

Головна Сторінка » Що їсти після 50, щоб не випадало волосся

Найчастіше проблема випадіння волосся стосується чоловіків. Однак жінки від цієї неприємності страждають не менше.

Є кілька причин, чому з віком жінкам доводиться зіштовхуватись з цією проблемою, пише tsn.

Неправильний догляд за волоссям

Через неправильно підібраний шампунь чи туго заплетені волосся воно може випадати частіше. Також цієї проблеми не уникнути, якщо ви користуєтеся феном чи праскою для волосся.

Якщо проблема вже наявна, варто змінити зачіску на об’ємну. Можна використовувати пінки та муси для надання локонам потрібного об’єму.

Надмірне вживання жирної їжі

Жирна їжа це шлях до високого холестерину та набору зайвої ваги. Також медики застерігають утримуватися від жирної пересмаженої їжі, бо це призводить до випадіння волосся. Особливо це стосується ковбас, бекону, різних копченостей та шинки.

Існує природній цикл росту волосся одне випадає, а натомість виростає нове. Але занадто велика кількість жирів в організмі блокує ріст нового волосся і спричиняє його випадіння. Втім є поліненасичені жири, які містяться в рибі, авокадо, насінні та горіхах, які здатні зміцнювати корені локонів і пришвидшувати його ріст. Тому важливо після 50 років харчуватися правильно і збалансовано, аби в їжі буди присутні всі необхідні вітаміни та мікроелементи.

Чи може дієта спричинити випадіння волосся

Так, оскільки ті, хто обмежує себе в їжі, іноді роблять це, не дотримуючись правил здорового харчування. Тоді волосся починає випадати, оскільки в організмі не вистачає білка для вироблення колагену.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Додайте ці три інгредієнти до шампуню і забудете про випадіння волосся

Серйозне обмеження кількості калорій призводить до того, що організм економить енергію і перестає витрачати її на ріст нового волосся. У такому разі, якщо ви дотримуєтеся дієти, потрібно їсти достатню кількість білка. Тоді в організмі вистачатиме будівельного матеріалу для появи і росту нового волосся.

Після 50 років краще вживати нежирні білкові продукти і стежити за тим, щоб в раціоні вистачало протеїну. Тоді ви не матимете проблем із випадінням волосся чи облисіння.

Восени більшість жінок скаржаться на посилене випадіння волосся. Фітнес-тренерка Аніта Луценко назвала продукти, які мають бути у раціоні кожної. За її словами, варто їсти білок, м’ясо, вітамін С і жир.

Варто виключити рафіновані вуглеводи, червоне м’ясо і велику морську рибу. Дерматологи і косметологи наголошують, що ці продукти можуть стати причиною стоншення і випадання волосся.