Що їсти, щоб не випадало волосся: ці продукти мають стати звичними у раціоні

Головна Сторінка » Що їсти, щоб не випадало волосся: ці продукти мають стати звичними у раціоні

Дуже часто надмірне випадіння волосся і рання сивина пов’язані з недостатньою кількістю вітаміну В12 в організмі.

Його основна роль полягає в тому, щоб підтримувати клітини крові і нервові клітини у здоровому стані. Лікарі вважають, нестача цього вітаміну поєднується з дефіцитом фолієвої кислоти та біотину.

Людина отримує вітамін В12 з молочними продуктами, м’ясом та збагаченими злаками, але часто буває, що його засвоєння з їжею утруднене.

В National Institutions of Health були опубліковані результати дослідження, яке проводили для аналізу впливу вітаміну В12 на організм людини. У експерименті взяли участь 52 учасника. Як пояснив дерматолог Ерік Швайгер, через нестачу меланіну, який міститься в волосяних фолікулах, у волоссі рано з’являються сиві пасма.

Ще один дерматолог, Майкл Ейдельман, вказав, що поява ранньої сивини може бути потенційно пов’язана з дефіцитом вітаміну В12.

При цьому випадіння волосся є першим помітним симптомом дефіциту цього вітаміну в організмі. Однак, варто також звернути увагу на інші ознаки:

слабкість, втома, відсутність енергії;

бліда шкіра;

запаморочення і задишка;

пришвидшене серцебиття;

оніміння у кінцівках, поколювання;

втрата апетиту;

когнітивні зміни (в тому числі і втрата пам’яті);

депресія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість способів, як зупинити випадіння волосся

Про низький рівень вітаміну В12 в організмі також можуть свідчити стоншення волосся по всій довжині, швидке посивіння, ламкість та сухість волосся, розширення лінії росту волосся тощо.

В яких продуктах міститься вітамін В12

Чемпіоном за вмістом вітаміну В12 є яловича печінка (на 100 г незамороженого продукту 80130 мкг речовини). Також він міститься у свинячій печінці, яловичих нирках, курячій печінці, червоному м’ясі, курячій грудині, мідіях, восьминогах, форелі, оселедці, скумбрії, жирних сирах, кисломолочних напоях, курячих яйцях.

Якщо почало сильно випадати волосся, можна спробувати один дієвий спосіб, щоб зупинити цей процес. Скористайтеся цим перевіреним рецептом відновлення волосся у домашніх умовах.

Купіть природний шампунь з нейтральним вмістом рН. Далі необхідно додати ефірне масло розмарину. Воно ідеально підходить для збільшення припливу крові до шкіри голови, забезпечуючи тим самим міцність волосся.