fbpx

Щоб ранок був добрим, Україні потрібна сила: презентували новинку від GreenDay

Головна Сторінка » Щоб ранок був добрим, Україні потрібна сила: презентували новинку від GreenDay

Новинка від сучасної преміальної горілки GREENDAY має назву “Power”. GRENDAY “POWER” це емоційна допомога країні від відомого горілчаного бренду. GREENDAY “POWER” відрізняється від багатьох горілок на патріотичну тематику і швидко здобуває прихильників. Їм до вподоби стриманий актуальний дизайн у стилі “мілітарі”, за яким відчувається міць та енергія продукту, та незмінна якість, яку тримає попри усі труднощі GREENDAY.

“Ми несемо відповідальність за свої продукти, тому вкладаємо весь свій професіоналізм та досвід у розвиток виняткового бренду, який є основою майбутнього успіху в цій галузі”, – зазначає власник компанії з дистрибуції Торговий дім “АВ” Фелікс Черток.

Компанія Торгового дому “АВ” (ТМ Green Day) швидко відреагувала та пристосувалася до сучасних реалій, продовжуючи працювати, незважаючи на перебої зі світлом, нестачу робочої сили, комплектуючих. Слід зауважити, що частина українських територій окупована і там не відбувався продаж. До того ж у березні-квітні 2022 року алкогольні напої не продавалися через заборону з боку держави.

“Незважаючи на те, що ринок виробництва горілки в Україні з початку війни значно впав, усі сили Торгового дому “АВ” були спрямовані на те, щоб зберегти клієнтів, з якими компанія працює протягом багатьох років, а також робочі місця для людей. У 2022 році частка продажів Green Day залишилася на довоєнному рівні”, коментує Фелікс Черток.

І це дає впевненість, що ранок буде, буде добрим, обов’язково.

Generated by Feedzy