fbpx

Шойгу заявив про посилення оборони у районі окупованих Курилів

Головна Сторінка » Шойгу заявив про посилення оборони у районі окупованих Курилів

Росія розгорнула дивізіон ракетних систем берегової оборони “Бастіон” у районі окупованих Курильських островів.

Там хочуть створити “суцільну зону контролю” надводної обстановки. Про це сказав міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передають РосЗМІ.

“Для створення суцільної зони контролю надводної обстановки вздовж островів Курильської гряди з грудня 2022 року на острові Парамушир на бойове чергування заступив дивізіон берегового ракетного комплексу “Бастіон”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Японії пройшов мітинг проти російської окупації Курил

Східний округ армії РФ прагне вдосконалити систему мобілізаційного розгортання, будівництва об’єктів військової інфраструктури та забезпечення військ “сучасним озброєнням”.

Шойгу додав, що робота всіх органів управління має бути насамперед спрямована на забезпечення підрозділів в Україні, та “нейтралізацію загроз військовій безпеці на Східному стратегічному напрямку”.

Ці дії він назвав відповіддю на “зусилля США щодо стримування Росії та Китаю”.

“Щоб стримати Росію і Китай, США значно збільшують свою військову присутність в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, зміцнюють політичні та військові зв’язки зі своїми союзниками, продовжують створювати нову американську архітектуру безпеки в цьому регіоні”, заявив Шойгу.

Верховна Рада минулого року видала постанову про підтримку позиції Японії щодо її Північних територій.

Так звані Південні Курильські острови визнали окупованими Росією. За ухвалення відповідної постанови проголосували 287 депутатів.

Generated by Feedzy