fbpx

Шольца закликали поставити ультиматум Путіну

Головна Сторінка » Шольца закликали поставити ультиматум Путіну

Німеччина має не просити, а в ультимативній формі вимагати від Російської Федерації вивести війська з України.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник. Так відреагував на вчорашнє звернення німецького канцлера Олафа Шольца до президента РФ Володимира Путіна.

“Пане канцлер. Це добре, що ви крикнули Путіну “припинити війну”. Але це тільки слова. Росія розуміє лише силу. Поставте Путіну ультиматум. З болючими наслідками. Зупиніть енергетичний геноцид проти українців. Зробіть це”, ‒ написав у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зустрівся із заступником Урсули фон дер Ляєн: про що говорили

Шольц закликав Путіна негайно вивести російські окупаційні війська з території України.

Moin Herr @Bundeskanzler aus Kyjiw. Schön, dass Sie Putin aufriefen: “Beende diesen Krieg”👏🏻Aber das sind nur Worte. Russland versteht nur Stärke. Stellen Sie Putin ein Ultimatum. Mit schmerzhaften Folgen. Um den Energie-Genozid gegen die Ukrainer zu stoppen. Tun Sie das. Bitte pic.twitter.com/yRXdgOAjBb

Andrij Melnyk (@MelnykAndrij) November 20, 2022

20 жовтня в Бундестазі Шольц заявив, що Путіну не вдасться досягти своїх цілей в Україні та Європейському Союзі. Захід надаватиме Україні підтримку, включно з військовою, сказав канцлер.

Минулої п’ятниці Андрія Мельника призначили заступником міністра закордонних справ. Мельник у 2014-2022 роках працював послом у Німеччині.

Generated by Feedzy