fbpx

Сіверськодонецьк повністю перебуває під контролем України – Гайдай

Головна Сторінка » Сіверськодонецьк повністю перебуває під контролем України – Гайдай

Сіверськодонецьк Луганської області повністю контролює українська влада.

Там ЗСУ тримають оборону. Про це в ефірі телемарафону UAразом розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“Але вкрай важко. Ми так розуміємо, що всі сили зараз кинули росіяни для того, щоб або захопити Сіверськодонецьк, або взяти в облогу всю частину Луганської області, підконтрольну Україні”, – зазначив він.

Він уточнив, що в місті боїв немає, але вони тривають на околицях. Іноді вдається досягти певного успіху на окремих напрямках. Зокрема, у селах-сателітах поблизу Сіверськодонецька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни обстріляли “Азот” на Луганщині: четверо загиблих

За словами Гайдая, кількість обстрілів міста значно збільшилася. Саме тому російські загарбники можуть здійснити певний прорив, однак українські захисники тримають потужну оборону.

“Десь вони (загарбники. – Gazeta.ua) можуть мати успіх, але хлопці наші мотивовані, вони там тримаються, зброя є. Сьогодні рівно три місяці, як ми тримаємо оборону. І три місяці вони не можуть пройти навіть невеличку частину Луганської області. Ми її триматимемо стільки, скільки буде потрібно”, – підкреслив він.

Раніше Гайдай розповів, що російський ворог зосередив зусилля на проведенні наступальної операції для оточення Лисичанська та Сіверськодонецька в Луганській області. Для цього використовує артилерію.