fbpx

Скандальна гулянка Зеленського і Єрмака: звільнили УДОшників, які не збили дрон журналістів

Головна Сторінка » Скандальна гулянка Зеленського і Єрмака: звільнили УДОшників, які не збили дрон журналістів

З Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією “Синьогора” у селі Гута, коли там були президент Володимир Зеленський і керівник Офісу Андрій Єрмак.

Про це повідомив журналіст Михайло Ткач, пише “Українська правда”

“Я думаю, що ця історія (таємних польотів у Гуту) матиме продовження. Я знаю, що зараз в Управлінні державної охорони йде розслідування: вони шукають мої джерела. Вони вважають, що у мене ціла мережа джерел. І зараз ідуть розслідування й перевірки.

Я знаю, що звільнили співробітників УДО, які не збили наш дрон, коли ми взлітали над “Синьогорою”, над цією державною дачею про що президент казав, що ми порушили закон. Вони мали його збити, але не ввімкнули якісь радари, не помітили й не збили”, – розповів журналіст.

Зі слів Ткача, дрону достатньо було злетіти і показати майданчик, на який сіли гвинтокрили ДСНС.

Співробітники УДО одразу підійшли і заборонили знімати, але дрон встиг злетіти.

Журналіст також має інформацію, що в МВС тепер думають, як далі комунікувати цю історію.

За словами Ткача, про плани святкувати день народження Єрмака у Гуті знало широке коло людей, проте подробиці святкування мало хто хотів розкривати, а сам захід був законспірований.

За даними журналіста, людей у резиденції було небагато.

Відомо, що партнер олігарха Ігоря Коломойського Тимур Міндіч із родиною прилетів у п’ятницю, за два дні до дня народження Єрмака. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов також був із родиною. Був там і заступник керівника ОП Олег Татаров.

Президент Зеленський минулими вихідними відгуляв день народження Єрмака на державній дачі “Синьогора”.

Використовували гелікоптери Державної служби надзвичайних ситуацій і ЗСУ або Національної гвардії для доправлення людей до резиденції в Карпатах.

В ОП відреагували через дві години після публікації. Заявили, що президент користується резиденцією і гвинтокрилами згідно з протоколами.

Під час пресмарафону президента Єрмак намагався сховатися від журналіста Ткача.