Скільки дронів виробляє Росія: у ГУР назвали цифру

Головна Сторінка » Скільки дронів виробляє Росія: у ГУР назвали цифру

Росія планує до літа 2025 року зібрати близько 6 тисяч ударних дронів-камікадзе.

Однак в РФ так і не змогли налагодити власне виробництво безпілотників. Тому російська армія продовжує бути залежною від постачання дронів іранського виробництва Shahed. Про це у коментарі виданню “Фокус” сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

За його словами, нині залежність Росії від поставок дронів з Ірану залишається критичною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КНДР вже півтора місяці постачає Росії снаряди ‒ Буданов

“Вони рухаються в бік налагодження власного виробництва. І таке виробництво вже є, в основному йдеться про великовузлове складання. Кількість невисока ‒ близько 30 одиниць на місяць. Вони планують вийти на високі показники, але поки що плани з реальністю не збігаються”, ‒ розповів Юсов.

Зважаючи на те, що Захід нині переконує Іран зупинити співпрацю з РФ, рано чи пізно Тегеран може припинити постачання Росії дронів. Тоді, за словами представника ГУР, Москва зіткнеться із серйозною проблемою.

“Це значно вплине на можливості країни-агресора. Але водночас РФ працює над локалізацією комплектуючих. І вже у збитих зразках виявляються елементи російського виробництва”, ‒ додав Юсов.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України спростували інформацію NYT про те, що Росія значно збільшила виробництво ракет. За словами представника ГУР Андрія Юсова, РФ зараз не виробляє більше ракет, ніж до повномасштабного вторгнення, про що писало видання.

Однак, за його словами, ворог намагається нарощувати виробництво зброї, в тому числі ракет, та переводити економіку на військові рейки.