Скільки треба пройти кроків, щоб скинути кілограм зайвої ваги

Головна Сторінка » Скільки треба пройти кроків, щоб скинути кілограм зайвої ваги

Щоб добре виглядати на різдвяні та новорічні свята, треба себе привести до ладу.

За місяць можна скинути зайву вагу без усіляких навантажень. Найпростіший спосіб це ходьба, пише ukr.media.

Позбутися жирових відкладень не так просто. Особливо складно це робити із віком, коли метаболізм уповільнюється. Для гарантованого скидання ваги, дефіциту калорій здебільшого недостатньо потрібно обов’язково підключати фізичну активність.

А ось для ходьби нам не потрібно жодного обладнання, та й ризик отримання травми набагато нижчий. Але скільки варто зробити кроків, щоб скинути хоча б кілограм зайвої ваги?

Відразу скажемо це приблизні значення, оскільки все залежить від зростання, ваги, статі, віку та темпу ходьби людини.

Для спалювання одного кілограма жирових відкладень потрібно витратити 7700 ккал. грам ліпідів/жирів дає дев’ять калорій. В людини приблизно від 60 до 85% ваги білої жирової тканини складають ліпіди.

Таким чином, для спалювання кілограма жиру в організмі потрібно близько 5400-7650 калорій витраченої енергії. Значення в 7700 ккал використовується як верхня межа стільки середньостатистичній людині потрібно їх спалити, щоб позбавитися кілограма жиру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три головні міфи про схуднення, які не працюють

Калорії, що спалюються = 9 ккал/г × 1000 г × 0,85 = 7650 ккал.

А щоб спалити 7700 ккал потрібно зробити від 160 до 250 тисяч кроків. При цьому ходити необхідно у швидкому темпі.

Така кількість кроків здається дуже великою, але в середньому ми проходимо за день близько 10 тисяч кроків. Тому, щоб скинути 1 кілограм, потрібно від 16 до 24 днів ходьби у швидкому темпі.

Схуднення складний процес, особливо після 40 років. Жінки у цьому віці стикаються з втратою м’язової маси, уповільненим метаболізмом, гормональними змінами.

Є декілька кроків, які допоможуть зменшити жирові відкладення на животі. Регулярні тренування є важливою частиною схуднення та підтримки оптимальної фізичної форми. Щоб позбутися жиру на животі, потрібно поєднати три типи навантажень: аеробні вправи. Це ходьба, їзда на велосипеді, плавання; силові тренування; інтервальні тренування. Вони ефективно спалюють калорії і покращують стан серцево-судинної системи.