fbpx

Скільки ворожих військ сконцентрували в Білорусі ‒ Наєв оцінив ймовірність нападу

Головна Сторінка » Скільки ворожих військ сконцентрували в Білорусі ‒ Наєв оцінив ймовірність нападу

На цей час Росія не має достатніх ресурсів для наступу на півночі України.

Російських сил, які зібрані на території Білорусі не достатньо для масштабного наступу. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генерал зробив заяву щодо можливого наступу РФ з території Білорусі

За його словами, у Білорусі нині перебуває 65 тис. військовослужбовців білоруських збройних сил. Із них 4 тис. базуються у прикордонних з Україною районах.

“Крім того, на білоруських полігонах знаходиться шоста дивізія Російської Федерації загальною чисельністю 10,5 тис. осіб. Вони проводять там свої тренування”, розповів Наєв.

Він також додав, що на будь-яке збільшення чисельності військ у Білорусі буде дзеркальне збільшення кількості українських військових на цьому напрямку.

Загроза ворожого наступу з півночі для України дуже низька. Сили оборони використовують цей час для підготовки, сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв. Зокрема, на півночі Рівненської області провели тактико-спеціальні навчання Сил оборони України.

Ситуація на кордоні з Білоруссю залишається повністю контрольованою. Водночас Сили оборони України приділяють значну увагу цьому напрямку, розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Generated by Feedzy