fbpx

Слава Камінська назвала суму гонорару за корпоратив з її участю

Головна Сторінка » Слава Камінська назвала суму гонорару за корпоратив з її участю

Виконавиця Слава Камінська вже пів року будує сольну кар’єру зі сценічним ім’ям Slava Kaminska. Зірка поділилася, скільки коштують її послуги.

За словами співачки, її сольний проєкт досі не окупився. За декілька місяців їй удалося зібрати команду, якій довіряє і з якою радиться щодо різних кроків у музичній кар’єрі. Цим Камінська поділилася в програмі “Слава+”.

“Через ситуацію з ковідом, я не знаю, коли вийду в нуль. Мені інколи здається, що проєкт – це здебільшого мої амбіції. Але зараз, коли з’явилося більше корпоративів, з’явилось і більше віри в те, що це комерційний проєкт, де я можу співати, що хочу”, – зазначила ексучасниця гурту “НеАнгели”.

Як зізналася зірка, корпоратив з її участю коштує 8 тис. за 10 пісень. У новорічну ніч її послуги коштують удвічі дорожче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Monatik пригадав, як не міг поділити $100 із Лободою за пісню

Коли журналіст запитав про кліп на пісню Slava Bogu, зірка відмовилася називати суму, яку залишила знімальній команді. Та натякнула, що за кліп, презентований у червні цьогоріч, віддала понад $10 тис.

Виконавиця Слава Камінська полетіла у відпустку в Об’єднані Арабські Емірати. Зірка проводить відпочинок із дітьми – Лаурою і Леоном. Камінська похизувалася підписникам, що її сину вдається гарно фотографувати.