fbpx

“Слуги”-голови комітетів оголосили бойкот Разумкову

Головна Сторінка » “Слуги”-голови комітетів оголосили бойкот Разумкову

Голови парламентських комітетів, народні депутати від “Слуги народу” покинули засідання погоджувальної ради, яке вів спікер Дмитро Разумков.

“Таким чином вони висловили недовіру організації роботи голови Верховної Ради”, – повідомила в понеділок речниця “СН” Юлія Палійчук.

На брифінгу голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв заявив, що погоджувальна рада “працює для задоволення чиїхось політичних амбіцій”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон Зеленського про олігархів: Разумков заявив про фальсифікацію

“Відповідно до регламенту, погоджувальна рада є робочим, неполітичним органом, де збираються фракції. Голова нашої фракції залишився на погоджувальній раді, тому що фракція випрацювала порядок денний.

Порядок денний в цій Верховній Раді формує коаліція або монобільшість.

Історія України знає, що кожен голова парламенту або сам намагався узурпувати владу, або був використаний олігархічними силами для того, щоб парламенту був нав’язаний свій порядок денний.

Доки “слуги народу” в парламенті – порядок денний буде за хід реформ”, – сказала голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

4 жовтня Разумков заявив, що пропонував зустріч із фракцією “Слуга народу”. Однак отримав відмову.

Раніше депутати від “СН” зібрали підписи за відкликання Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Спікер допустився “великої помилки”, сказав президент Володимир Зеленський.

Основним кандидатом на посаду голови ВР “слуги” розглядають Руслана Стефанчука.