fbpx

Служба в обмін на житло: окупанти продовжують примусову мобілізацію на Луганщині

Головна Сторінка » Служба в обмін на житло: окупанти продовжують примусову мобілізацію на Луганщині

На тимчасово окупованій території України російські окупанти продовжують примусові мобілізаційні заходи.

Зокрема у населених пунктах Старобільськ, Щастя, Новоайдар, Нижньотепле, Новопсков Луганської області оголошено черговий етап масштабної військової підготовки російських окупаційних військ з проведенням у цьогорічний весняно-літній період мобілізаційних навчань (тренувань). Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

“До участі в зазначених мобілізаційних заходах російськими окупантами передбачається призвати все місцеве чоловіче населення призовного віку. Насамперед тих, які отримали громадянство РФ та так званої ЛНР”, повідомила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ готує до відправки на фронт чергову партію “мобіків” вже цього літа

При цьому, за словами Маляр, окупанти для мотивування потенційних призовників до служби в російських окупаційних військах обіцяють передавати їм примусово відчужене житло громадян України, які вимушено залишили тимчасово окуповану територію.

“У свою чергу, чоловіки, усвідомлюючи перспективу потрапити на фронт після проходження військової підготовки, звільняються з роботи та змінюють місце проживання”, додала Маляр.

У Росії триває прихована мобілізація на війну проти України.

Лави окупантів щомісяця поповнюються щонайменше на 20 тис. осіб, заявив представник Головного управління воєнної розвідки Андрій Юсов в телемарафоні “Єдині новини” 21 березня.

Попри запевнення російської влади, що “часткову мобілізацію” завершили, цей процес триває, каже Юсов. Він стверджує, що в Росії вже “готуються нові мобілізаційні заходи”.

Generated by Feedzy