fbpx

Смертельно небезпечна партія: в Україну завезли токсичний рис

Головна Сторінка » Смертельно небезпечна партія: в Україну завезли токсичний рис

В Україну завезли токсичний рис, в якому завищено рівень кадмію.

Партію небезпечного рису для різотто експортували з Італії, повідомили на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

“Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби або звертайтесь до територіальних управлінь. Виробник Sapori Nostrani di Giorgio Turco, Italy; трейдер WB Polska Sp. z o.o., (Poland) до України. Одержувач – ТзОВ “БЮРО ВИН”, вулиця Мечнікова, 9, місто Київ”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викликає рак і анафілактичний шок: у магазинах з’явився небезпечний напій

Кадмій важкий метал, пари та сполуки якого є токсичними для людини та викликають пошкодження легень, нирок, шлунково-кишкового тракту та кісток.

Кадмій накопичується в трубчастих кістках, підшлунковій залозі, селезінці, але, перш за все, в печінці й особливо в нирках. Період його напіввиведення з організму становить від 10 до 30 років. Кадмій має токсичну дію на нирки, кісткову і дихальну системи. Його відносять до числа канцерогенів, небезпечних для людини.

У серпні 2021-го в Україні заборонили постачання і продаж пластикових музичних іграшок у вигляді жаб. Масова частка свинцю в такій іграшці перевищена у 164 рази. Музична іграшка “Звірята-малята”, у якій виявили небезпечну дозу свинцю, виготовлена 2019 року в Китаї.

Generated by Feedzy