fbpx

Смертельний постріл Болдвіна: в центрі уваги слідства опинилися дві особи

Головна Сторінка » Смертельний постріл Болдвіна: в центрі уваги слідства опинилися дві особи

У день смерті операторки-українки 42-річної Галини Гатчинс на зйомках фільму в США за реквізит відповідала особа, яка працювала замість постійного реквізитора.

Про це пише The New York Post.

За інформацією видання, до трагедії на знімальному майданчику панував хаос.

Того дня приблизно шість членів знімальної групи оголосили страйк через незадовільні умови праці – перепрацювання і проблеми із зарплатою. Вони збиралися покинути майданчик.

Серед тих, хто пішов, був реквізитор. Замість нього до роботи приступила інша особа, ім’я якої не розкривається. Саме її звинувачувала в події неназвана помічниця режисера зі сценарієм, яка заявила про це рятувальникам за номером 911.

“Цей покидьок кричав на мене за обідом через заміни. Ви бачили, як він кричав на мене за столом? Він мав перевірити зброю. Він несе відповідальність за це”, – казала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США заснували стипендію імені загиблої Галини Гатчінс

Трагедія сталася приблизно через 6 год. після заміни частини знімальної групи.

Джерела стверджують, що Гатчинс виступала за безпечніші умови праці. У своєму Instagram вона висловила солідарність з колегами у зйомках, які протестували.

Тим часом у центрі уваги справи про загибель Гатчинс і поранення режисера Джоела Суози опинилися двоє осіб.

Це збройова експертка Ганна Ґутьєррес-Рід, яка була відповідальна за зброю на знімальному майданчику, та асистент режисера Дейв Голлс, пише DW.

Ґутьєррес-Рід підготувала зброю до зйомок, а Дейв Голлс передав її Алеку Болдвіну, запевнивши у тому, що вона не заряджена бойовими патронами. Голлс “не знав про те, що зброя була заряджена бойовими патронами”, зазначається у попередньому звіті поліції.

Американський кіноактор 63-річний Алек Болдвін випадково застрелив із гвинтівки операторку й поранив режисера на знімальному майданчику вестерна “Іржа” в Нью-Мехіко. Загибла Гатчинс народилася в Україні й виросла на радянській військовій базі за Полярним колом. Вивчала журналістику в Києві й кінематограф у Лос-Анджелесі. 2019 року журнал American Cinematographer назвав її “новою зіркою”.