fbpx

Італія претендує на будівництво мегафабрики Intel

Італія претендує на будівництво мегафабрики Intel

Італія вступила в конкуренту боротьбу з Францією та Німеччиною за право побудувати в себе фабрику американської корпорації Intel, яка інвестує в даний проєкт 4 млрд доларів.

Про це повідомляє міжнародне агентство Reuters.

Італійська влада буде намагатись переконати Intel інвестувати гроші у власну економіку.

Потенційна сума інвестицій може зрости під час реалізації проєкта та скласти 8 мільярдів євро, одна все залежить від самої Intel. Підприємство може дати Італії також 1000 робочих місць.

Джерела Reuters повідомили, що Рим готовий фінансувати частину загальних інвестицій державним коштом, а також пропонувати Intel вигідні умови, зокрема щодо витрат на робочу силу та електроенергію.

“Обговорення з Intel знаходяться на просунутій стадії. Угоди поки немає, але якщо уряд наполегливо працює над цим, у нього є добрі шанси на будівництво заводу в Італії”, – проінформувало джерело Reuters.

Наразі найбільшим запланованим проєктом американської компанії у Європі є мегафабріка у Німеччині. Найпотенційніший кандидат – Дрезден, але остаточного рішення немає.

Потенційних місць для будвництва такого заводу в Італії два – район Марафіорі в Турині, а також Катанія на острові Сицилія.