fbpx

Союзники ухвалили рішення щодо далекобійної зброї для України ‒ Маляр

Головна Сторінка » Союзники ухвалили рішення щодо далекобійної зброї для України ‒ Маляр

Західні союзники ухвалили рішення про надання Україні далекобійної зброї.

Нині також формуються танкові підрозділи. Про це на брифінгу 23 лютого повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передає Gazeta.ua.

Вона також наголосила, що українська армія де-факто стала армією НАТО, а Україна чітко прямує шляхом євроатлантичного вектора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США надають Україні авіабомби з інтелектуальним наведенням Bloomberg

“Протягом року Міноборони вирішувало завдання із забезпеченням нашої армії зброєю та боєприпасами. Рік тому ми отримували як допомогу від партнерів піхотну зброю. Нам вдалося досягнути рішень про надання важкої зброї західного зразка. Зараз вже формуються танкові підрозділи, ухвалено рішення щодо надання далекобійної зброї. Ми маємо протикорабельні та протирадарні ракети”, ‒ сказала Маляр.

За її словами, Україна невдовзі отримає системи протиповітряної оборони Patriot і SAMP-T, які здатні перехоплювати балістичні ракети.

“Також тривають дискусії щодо літаків і це рішення також буде позитивним”, ‒ додала Маляр.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков розповів, що Україна отримає від Заходу далекобійні ракети, здатні вражати цілі на відстані 120-150 км. Вони надійдуть до України протягом першого півріччя.

Країни колективного Заходу готові передати Україні бойові літаки. Це питання одного-двох місяців, вважає міністр оборони України Олексій Резніков.

Generated by Feedzy