Спека повертається: дали прогноз на 1 серпня

Головна Сторінка » Спека повертається: дали прогноз на 1 серпня

1 серпня в Україні почнеться хороше синоптичне літо.

Температура повітря становитиме +25…29°C, повідомила синоптикиня Наталка Діденко в Facebook. На сході та на південному сході потеплішає до +29…32°C.

“Липень спекою не палив, дощів ніби всім вистачило. Серпень заходь, не соромся, наші бажання і реальні мрії ті ж самі. Дощі з грозами тинятимуться на серпневій презентації-фуршеті від півночі до півдня, від центру до сходу (на сході ввечері). Місцями, неоднорідні: там канапка з рибою, там виноградинка з сиром, там еклерчик маленький, не переїси, але й голодним на дощі не бути”, написала вона.

У західних областях завтра обійдеться без дощів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зливи, град і шквали: українців засмутили прогнозом на понеділок

Тиждень обіцяє повернення спеки. У Києві серпень почнеться підвищенням температури повітря. Завтра у столиці очікується до +27…28°C. Дощі ймовірні, але місцями. Сонця також вистачатиме.

В останні кілька днів на узбережжі Середземного моря, зокрема в Італії та Греції, туристи щодня непритомніли, оскільки температура повітря піднялася до рекордних +42°C. В Італії намагаються впоратися з масовим напливом пацієнтів, які потребують медичної допомоги. Медики попереджають, що хвилі тепла насправді є “невидимими вбивцями”.