Спікера Палати представників Джонсона закликали піти у відставку

Головна Сторінка » Спікера Палати представників Джонсона закликали піти у відставку

Республіканець Томас Массі, гострий критик подальшої допомоги Україні, заявив, що приєднається до конгресменки-республіканки Марджорі Тейлор Грін у її клопотанні про відставку спікера Палати представників Майка Джонсона з посади.

Джонсон повинен дозволити Республіканській партії обрати нового лідера, а потім піти у відставку, пише The Wall Street Journal.

Грін подала цю пропозицію минулого місяця, але поки що не намагалася домогтися голосування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Білому домі різко змінили позицію щодо законопроєктів допомоги Україні і Ізраїлю

Джонсон пообіцяв залишитися спікером, попри те, що він зіткнувся з найбільшим викликом своєму лідерству з моменту вступу на посаду минулої осені.

“Я не піду у відставку, і, на мою думку, це абсурдне уявлення, що хтось може внести пропозицію про відставку, коли ми просто намагаємося виконувати свою роботу. Нам потрібні тверді руки біля керма. Я вважаю себе спікером воєнного часу. Я не очікував, що цей шлях буде легким”, – зазначив він.

Все більше республіканців вказують на те, що вони розчарувалися в його лідерстві.

Демократи заявили, що втрутяться, щоб врятувати Джонсона, якщо республіканці спробують усунути його з посади через Україну.

15 квітня Майк Джонсон оголосив, що планує цього тижня дати хід затвердженню законодавства, завдяки якому можна було б виділити допомогу союзникам США.

Його план передбачає ухвалення чотирьох окремих законопроєктів, серед яких допомога Україні.

За даними New York Times і The Washington Post, запропонований Джонсоном пакет законопроєктів “приблизно віддзеркалює” вже ухвалений Сенатом пакет на $95 млрд, з яких $60 мали б спрямувати для України.

Джонсон припустив, що законопроєкт про допомогу Україні можуть винести на голосування вже у п’ятницю, 19 квітня.