Співачка Lama вперше пояснила, чому зникла на 10 років із шоу-бізу

Головна Сторінка » Співачка Lama вперше пояснила, чому зникла на 10 років із шоу-бізу

Українська співачка Наталя Дзеньків, більш відома як Lama, відверто розповіла, чому зникла зі сцени на 10 років.

У інтерв’ю Rostyslove Production зірка зізналась, що деякі речі в шоубізнесі її не влаштовували.

“Були періоди життя, коли я розуміла, що мені треба трошки відійти від шоубізнесу. Я розуміла, що я завжди була не в шоубізнесі. Це була моя окрема планета, мені хотілося бути в комфорті більше. Були такі моменти, коли я розуміла, що з ними не можу зжитися. Є речі, які я не хочу робити те, що відбувається в шоубізнесі”, – сказала Наталя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звабливі ноги Астафʼєвої та ідеальні груди Джей Ло – найцікавіші фото тижня зі світу шоу-бізу

Додала, що через стрес у неї почалися серйозні проблеми зі здоров’ям.

“Я дійшла до неврозу. Це вегето-судинна дистонія. Я дуже часто не спала ночами. Для мене була проблема заснути перед концертом, я дуже часто зривала знімання кліпів. Я зрозуміла, що мені дуже не комфортно. Я розуміла, що не можу працювати в такому ритмі”, – пояснила співачка.

Тож артистка вирішила сконцентруватися на пізнанні свого духовного світу.

“Я дуже сильно поглибилася в духовний розвиток. На це пішло дуже багато часу. Я вивчала психотерапію, я вивчала психологію, все що стосується вегето-судинної дистонії, я вивчала кардіологію. Це було десь чотири роки. В 2012 році помер тато. Це взагалі мене вибило з колії на декілька років. Я не могла вийти навіть з дому. Мене одразу ловила така напівпанічна атака. Я не могла давати концерти в такому стані”, – прокоментувала Дзеньків.

Українська співачка Тіна Кароль презентувала спокусливий кліп на пісню “Не святі”. На відео зірка позувала в чорній мінісукні з глибоким декольте й розрізами. Вона співала під дощем в оточенні чоловіків.