fbpx

Співачка Shadu екзотично відгуляла новорічні свята: яскраві фото з Мексики

Головна Сторінка » Співачка Shadu екзотично відгуляла новорічні свята: яскраві фото з Мексики

Блогерка й виконавиця Shadu розповідала, що протягом 2 років не наважувалась на відпустку за кордон. Її чоловік проходив тривалу реабілітацію і не міг літати далеко.

Поїздка в Мексику, куди вирушило подружжя цьогоріч, була довгоочікуваною. Яскравими фото з відпустки співачка поділилася в Instagram.

“Люблю всілякі давнини, але Чічен-Іца перевершив усі мої очікування. Там неймовірна енергетика. Ще ми поїхали в один із сенотів. Це природний колодязь у підземній печері. Там холодна вода, але я все одно купалася”, – розповіла Shadu.

31 січня блогерка та її коханий побачили море.

“З радості перекупались і перегрілися. Після пляжу я заснула. А коли треба було вставати та збиратися на вечірку сил не було взагалі. І тут дилема – пересилити себе і наслідувати звичку? Чи послухати своє тіло та продовжити спати? Спершу шок: як же я не святкуватиму? Уперше за 30 років”, – пригадала вона.

Потім Shadu подивилася на цю ситуацію інакше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зіркові зимові канікули: де проводять відпустку Осадча з Горбуновим, Slavia й Дорофєєва

“Нам завжди важко уникнути того звичного, що здається непохитним порядком речей. Змінити стиль харчування, звичний маршрут, компанію. А якщо ця зміна і є наш розвиток? Я змила макіяж (так, я змусила себе нафарбуватися), вдягла піжаму, випила о 22.30 келих шампанського і лягла спати. Вранці прокинулася з почуттям щастя та свободи”, – додала вона.

Блогерка й співачка Shadu розповіла історію, яка трапилася з нею та її чоловіком напередодні святкування Нового року. Одного разу вони обрали для поїздки Домінікану.

У день перельоту подружжя спочатку приземлилося у Парижі. За 2 год. по тому мав бути виліт у Путно-Кана.