Списки відрахованих студентів передаватимуть до ТЦК

Головна Сторінка » Списки відрахованих студентів передаватимуть до ТЦК

Вищі навчальні заклади Волинської області передаватимуть до ТЦК та СП списки відрахованих студентів, які підлягають мобілізації.

Вступ військовозобов’язаних у виші для отримання відстрочки від мобілізації обговорили на Раді оборони області. Про це повідомила пресслужба Волинської ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можуть мобілізувати всіх поліцейських – Клименко пояснив

До обговорення залучили ректорів вищих навчальних закладів Волині. Вони розповіли про умови вступу та окреслили статистику щодо кількості студентів, які навчаються в університетах.

Керівники вишів також запевнили, що є чітка домовленість з обласним ТЦК та СП про надання списків осіб, які не виконали умови для зарахування.

“За результатами засідання Ради оборони області доручив керівникам відповідних силових структур тримати це на контролі та унеможливити ухиляння від мобілізації за допомогою навчання у вишах”, – заявив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Згідно з новим законодавством, роботодавці мають право вручати повістки своїм працівникам.

Керівник може отримати розпорядження відповідного голови районної, міської чи військової держадміністрації або відповідного керівника ТЦК про проведення заходів мобілізації чи виклик резервістів та військовозобов’язаних до ТЦК.