fbpx

США запровадили санкції проти КНДР. Під обмеження потрапили росіяни

Головна Сторінка » США запровадили санкції проти КНДР. Під обмеження потрапили росіяни

США у середу запровадили перші санкції щодо програм озброєння КНДР після серії запусків північнокорейських ракет

Під обмеження потрапили шестеро громадян Північної Кореї, один громадянин Росії Роман Алар і російська компанія “Парсек”, повідомляє Reuters.

“Російська фірма, за словами Вашингтона, відповідала за закупівлю товарів для програм із РФ і Китаю”, – йдеться у повідомленні.

Міністерство фінансів США заявило, що такі кроки спрямували задля запобігання просуванню програм Північної Кореї, а також із метою перешкоджання її спробам розповсюджувати технології виготовлення зброї.

Адміністрація президента США Джо Байдена запропонувала внести п’ятьох із цих осіб до чорного списку Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, що потребує консенсусної згоди комітету з санкцій щодо Північної Кореї, який складається із 15 членів. США безуспішно намагалися залучити Пхеньян до діалогу, щоб переконати його відмовитися від ядерних бомб і ракет після вступу на посаду в січні минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США оприлюднили законопроєкт щодо санкцій проти РФ

Водночас речник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що Сполучені Штати залишаються відданими продовженню дипломатії з Північною Кореєю.

З вересня Північна Коря провела шість запусків балістичних ракет, кожен із яких порушував резолюції Ради Безпеки ООН.

Сенатори-демократи США оприлюднили у середу новий пакет санкцій, який містить обмеження особисто проти президента РФ Володимира Путіна. Їх запровадять у разі повторного вторгнення Росії в Україну. Таке рішення підтримує Білий дім.