fbpx

Кілька років сиділа в кабінеті президента, а зарплату давав “Квартал”: ЗМІ розповіли про дружину Гогілашвілі

Головна Сторінка » Кілька років сиділа в кабінеті президента, а зарплату давав “Квартал”: ЗМІ розповіли про дружину Гогілашвілі

Багаторічну особисту помічницю президента Володимира Зеленського Марію Левченко офіційно працевлаштували в Офісі президента лише після розслідування журналістів.

Про це повідомляє “Слідство.Інфо”

До цього вона кілька років була помічницею президента, перебувала в його кабінеті, але офіційно працювала і отримувала зарплатню лише в компанії “Квартал-95”.

Журналісти опублікували відповідь ОП на запит. За ним Левченко працевлаштували 21 грудня 2021 року.

Це сталося через пʼять днів після виходу розслідування “Дружочки президента”, у якому фігурують Левченко, її чоловік – ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі і керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

Марію Левченко призначили на посаду заступниці керівника Кабінету президента керівниці Служби забезпечення заходів президента.

Водночас, в ОП не змогли повідомити деталі про зарплатню жінки і переадресували питання до Державного управління справами.

Левченко пересувається у супроводі охорони та на спецавтомобілях Служби безпеки України з номерами прикриття.

“Що ця жінка 2,5 роки робила в Офісі президента і на яких підставах??? І хто за це втратить посаду?”, – пише у Facebook журналістка Тетяна Ніколаєнко.

У грудні в мережі з’явилося відео, зняте на блок-посту у Донецькій області, на якому Гогілашвілі матюкає поліцейських через те, що вони його не впізнали. 13 грудня Кабінет міністрів звільнив його з посади.

Гогілашвілі має громадянство РФ, повідомляв колишній нардеп Борислав Береза. Ексчиновника внесли до бази сайту “Миротворець”.

Журналісти “Слідство.Інфо” розповіли, що Буданов живе у приватному будинку в селі Хотів під Києвом разом із Гогілашвілі і його дружиною.