Стратегія змінилась. Сирський сказав про бої на землі, у повітрі і морі

Головна Сторінка » Стратегія змінилась. Сирський сказав про бої на землі, у повітрі і морі

Українські війська утримують під контролем головні висоти і райони оборони.

Про це сказав головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський в інтерв’ю “Укрінформ”.

“Наша мета – не допустити втрати своєї території, максимально виснажити противника, завдати йому найбільш можливих втрат, сформувати і підготувати резерви для проведення наступальних дій”, – сказав генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський назвав три умови закінчення війни

Завдяки майстерності наших підрозділів протиповітряної оборони, вдалося знизити активність ворога у повітрі, повідомив Сирський.

“Лише протягом 10 днів у лютому вони збили 13 літаків противника, зокрема відразу два стратегічно важливі літаки спостереження та управління А50”, – сказав головком.

Із майстерністю особового складу ЗСУ усе гаразд, заявив Сирський.

“Сподіваємося отримати від партнерів більшу кількість засобів ППО і головне – ракет до них, особливо з урахуванням того, що ворог перейшов до тактики масованих повітряних ударів як по українських військах, так і по цивільній інфраструктурі, по мирних містах України”, – сказав головком.

Змінюється тактика дій і на морі, заявив генерал.

“Атаки безекіпажних дронів на кораблі противника такі ефективні, що це дає змогу говорити про зміни у стратегії бойових дій на морі загалом. Ми цілеспрямовано нищимо російський Чорноморський флот. І робитимемо це далі. Останні ураження декількох кораблів у Севастополі – це якраз ще одне підтвердження цього”, – сказав Сирський.

Минулого тижня Сили оборони України завдали удару по десантних кораблях окупантів – “Ямал” та “Азов”. Також вдарили по центру зв’язку та декількох об’єктах інфраструктури Чорноморського флоту окупантів у Севастополі.

У ніч на 5 березня українські морські дрони знищили російський корабель “Сергій Котов”.

Минулого місяця ЗСУ спільно з Головним управлінням розвідки потопили російський великий десантний корабель “Цезар Куніков” поблизу Алупки.