Від яких п’яти хвороб може врятувати щоденна кава

Головна Сторінка » Від яких п’яти хвороб може врятувати щоденна кава

Чорна кава зміцнює пам’ять, покращує зір, поліпшує настрій та підвищує загальний життєвий тонус нашого організму.

Такі висновки зробили медики та науковці на підставі досліджень кави на здоров’я людини, пише tsn.

Крім того, є більш суттєвий вплив напою на наше здоров’я. Кава здатна попередити аж п’ять захворювань.

Кава захищає від раку молочної та передміхурової залози. Кавові зерна містять велику частку антиоксидантів, а через обсмажування зерна кількість антиоксидантних сполук лише збільшується. Антиоксиданти знищують вільні радикали, які утворюють ракові клітини, що спричиняють проблеми з мозком та пам’яттю, провокують передчасне старіння і руйнують ДНК. Тому кава захищає організм людини від багатьох захворювань.

Кава нівелює ризики виникнення хвороби Паркінсона та Альцгеймера. Вміст кофеїну в каві забезпечує її цілющу властивість. Зокрема, напій активує роботу нервової системи, покращує пам’ять, запобігає руйнуванню клітин головного мозку. Дослідження показали, що люди, які випивають по 2 чашки кави на день, практично не мають ризиків захворювання на хворобу Паркінсона та Альцгеймера.

Кава допомагає від цирозу печінки. Вчені довели, що ті люди, які випивають три чашки кави на день, практично не страждають на захворювання печінки. Особливо ті, хто полюбляє алкогольні напої, повинні вживати цей напій. Також кава зменшує ризики розвитку ожиріння печінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки чашок кави на день зменшує ризик розвитку діабету 2 типу

Кава знижує ризик діабету ІІ типу. Через вміст антиоксидантів та кавової олії напій здатен нівелювати ризик захворювання на діабет. Науковці довели, що ті люди, які п’ють 1-2 чашки кави на день, більш схильні до цієї хвороби. А збільшення споживання напою до трьох чашок на добу знижує розвиток діабету ІІ типу.

Кава підвищує фізичну активність і запобігає імпотенції. Кофеїн здатен стимулювати нервову систему і підвищує рівень адреналіну в крові. А цей гормон відповідає за фізичну активність, витривалість і підтримання чоловічої статевої системи в активному стані. Вчені довели, що кава може підвищувати фізичну витривалість організму загалом аж до 25%.

Скільки кави можна пити на день

Якщо немає жодних протипоказань за станом здоров’я та алергічних реакцій на каву, тоді можна вживати три чашки на день.

Щоб напій приносив користь та попереджав низку захворювань, він повинен бути обов’язково якісним і приготованим методом заварювання. Бо розчинна кава не має таких позитивних властивостей, як заварна.

Кава здатна захистити від злоякісних пухлин і продовжити життя. У цьому переконані науковці після проведеного дослідження.

Їхні висновки показали, що ароматний напій допомагає не лише швидко прокинутись, а може допомогти уникнути проблем з серцем та судинами.