fbpx

Студент з Японії “перетворився” у Зеленського: фото

Головна Сторінка » Студент з Японії “перетворився” у Зеленського: фото

Студент Кіотського університету одягнувся на випуск як президент України Володимир Зеленський.

Таким чином хлопець висловив свою солідарність з українським народом. Про це він розповів у Twitter, де також виклав фотографії.

“Ми пам’ятаємо про вас. На жаль, я не можу підтримати вас інакше, ніж скромним донатом, але колись я ступлю на вашу землю, щоб допомогти вашому відновленню”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський: Росія на очах перестає бути глобальною загрозою

У Японії та зокрема у Кіотському університеті є традиція для випускників. Вони можуть приходити на церемонію вручення дипломів у будь-якому вбранні, копіюючи будь-якого персонажа або історичну постать.

Професор університету Джеффрі Дж. Холл розповів, що студент спеціально 3 місяці відрощував бороду, аби перевтілитися, як він каже, в найсміливішу людину.

Ще випускник взяв із собою плакат на підтримку України. На ньому цитати з промови Зеленського в Конгресі.

Президент України Володимир Зеленський і японський прем’єр-міністр Фуміо Кісіда підписали заяву про особливе глобальне партнерство між двома державами.

Співпраця України та Японії зміцнює глобальну безпеку і наближає момент, коли на нашу територію вдасться повернути мир і забезпечити стабільність життя для українців і жителів усього світу, повідомив президент України за результатами зустрічі.

Generated by Feedzy