fbpx

Пригожин заявив про помилування тисяч в’язнів

Голова ПВК “Вагнера” Євген Пригожин сказав, що з бойових дій повернулися понад 5 тис. завербованих ув’язнених.

Нібито, усіх їх помилували, передає Reuters.

“Лише 0,31 відсотка скоїли повторний злочин упродовж місяця після повернення із зони бойових дій. Цей показник значно менший за стандартний”, заявив Пригожин.

Офіційних доказів цього він не надав.

Пригожина обурило, як деякі російські ЗМІ написали про помилування злочинців. Заявив, що знайде привід “посадити купку негідників на 10 років”.

Одна з новин спочатку мала заголовок “Пригожин: на волі понад 5 тисяч помилуваних злочинців, які пройшли через зону бойових дій”. Потім її змінили на: “Пригожин: на волі понад 5 тисяч колишніх в’язнів, які пройшли через зону бойових дій”.

Очільник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин написав листа міністру оборони Росії Сергію Шойгу.

Він заявив, що нібито контролює 70% міста Бахмут. За його інформацією, українські війська готують наступальні дії на кінець березня та початок квітня. ЗСУ нібито планують завдати флангові удари, щоб відрізати найманців від регулярних військ РФ. Пригожин просить Шойгу “вжити всіх необхідних заходів”, аби уникнути цього.

Конфлікт між головою міноборони Росії Сергієм Шойгу та власником приватної військової компанії “Вагнер” Євгеном Пригожиним грає на руку Україні. Проблеми Шойгу та Пригожина є плюсом для України в будь-якому разі.

Generated by Feedzy