Створюють відчуття ситості і підтримують серце: сім причин їсти насіння чіа

Головна Сторінка » Створюють відчуття ситості і підтримують серце: сім причин їсти насіння чіа

Насіння чіа є чудовим і поживним продуктом. Воно багате здоровими омега-3 жирними кислотами, вуглеводами, білками, клітковиною, антиоксидантами.

Порція насіння чіа містить більше кальцію, ніж багато молочних продуктів, пише lifehack.

Насичене поживними речовинами насіння розчиняється при зволоженні, що робить його ідеальним для заміни яєць у випічці. Вони також чудово доповнюють смузі та йогурти, а також посипають їх у салати, супи та соуси.

Чим корисне насіння чіа
Сприяють зміцненню імунної системи

Насіння Чіа має надзвичайно високий вміст вітамінів-антиоксидантів. Вони допомагають запобігти та зупинити пошкодження наших клітин.

Дають відчуття ситості та пригнічують апетит

Чіа допомагає голодним шлункам відчувати ситість і зменшують тягу між прийомами їжі. Клітковина має подібні переваги для здоров’я, а також допомагає вашій травній системі правильно очищатися. Оскільки чіа багатий як білком, так і клітковиною, він може надати багатьом стравам здоровий та ситний імпульс.

Мають корисні жири

У насінні міститься омега-3 жирні кислоти, які мають протизапальні та антиоксидантні властивості та які пов’язують зі зниженим ризиком раку завдяки захисту від пошкодження вільними радикалами. Насіння чіа є хорошим джерелом цих важливих жирних кислот, які містять близько 5 грамів лише в 1 унції.

Легко засвоюються

Насіння чіа легко впливають на травний тракт, оскільки вони надзвичайно розчинні у воді. Насіння Чіа просочується водою, що в 10-12 разів перевищує власну вагу, утворюючи гелеподібну речовину, яку організм легко розщеплює. Насправді насіння Чіа справді покращують роботу шлунково-кишкового тракту, оскільки вони живлять здорові бактерії у вашому кишечнику, які так важливі для травлення та загального здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 продуктів, які найкраще збережуть здоров’я печінки

Підтримують здоров’я серця

Серцева хвороба все ще є вбивцею номер один, тому здоров’я серця це те, про що так багато людей турбується. Дієта, яка включає насіння чіа, може допомогти запобігти серцевим захворюванням завдяки зниженню шкідливого холестерину ЛПНЩ, підвищенню здорового холестерину ЛПВЩ, а також зниженню рівня тригліцеридів у крові.

Вони сприяють схудненню

Незважаючи на низьку калорійність, він також багатий на поживні речовини та наповнений клітковиною, білком, здоровим жиром і безліччю вітамінів і мінералів. Якщо це доповнення до способу життя, заснованого на здоровому харчуванні та регулярних фізичних вправах, це може вплинути на досягнення здорової маси тіла.

Покращують здоров’я людей з діабетом 2 типу

Додавання насіння чіа до раціону може допомогти покращити певні параметри, з якими борються діабетики, зокрема резистентність до інсуліну або нездатність організму використовувати інсулін, щоб допомогти транспортувати цукор із крові до клітин у всьому тілі, які використовують це для енергії.

Насичене клітковиною та корисними жирами, насіння чіа стало суперпродуктом для контролю рівня цукру в крові. Неважливо додали ви його в смузі, йогурт або салат, це допоможе значно вплинути на рівень глюкози.

Згідно з дослідженнями, де люди вживали хліб з насінням чіа, ці маленькі зернятка і справді приводять до зниження рівня цукру в крові.