fbpx

Сучасні авто та унікальні методики навчання: де навчитися відмінному водінню

Головна Сторінка » Сучасні авто та унікальні методики навчання: де навчитися відмінному водінню

Уміння гарно водити авто дуже важливе в сучасному світі, особливо в період війни. Хоч ситуація в країні більш стабільна, ніж було рік тому, досі ні в кого немає впевненості, де знаходитиметься через тиждень та які навички знадобляться. Знання основ медицини та водіння є одними з базових. Крім того, коли ти на власній машині, то вирішувати робочі чи побутові завдання значно швидше та простіше.

Отже, переваги мати посвідчення водія особливих пояснень не потребують. Питання, яку автошколу у Львові обрати, де швидко навчать гарно керувати автомобілем, щоб потім не боятися їздити містом та не смішити досвідчених водіїв під час паркування. Курси водіння можна пройти в автошколі “ЛеоГарт”. Це сучасна молодіжна автошкола з трьома локаціями у центральній частині міста та в районі приміського вокзалу.

Графік навчання

Автокурси від “ЛеоГард” мають гнучкий розклад навчання, що є ідеальним варіантом для людей, які ходять на постійну роботу. Заняття можна відвідувати зранку, ввечері в будні або у вихідні.

Лекції триватимуть два місяці. Разом з уроками водіння та іспитами до трьох з половиною місяців.

Методика навчання

Лекційні заняття та уроки водіння проводять досвідчені інструктори-водії зі стажем більше 10 років. Викладають за інноваційними методиками. До кожного студента шукають індивідуальних підхід. Так зможете розібратися з усіма тонкощами водіння та дізнатися секрети професіоналів.

Усі автокласи мають спеціальне обладнання. А практикуватися в кермуванні будете лише на сучасних доглянутих автомобілях, що зробить навчання ще більш приємним.

Запис на курси та оплата

Щоб записатися на курси водіння, достатньо залишити заявку на сайті “ЛеоГарт”. Вкажіть ім’я та телефон і найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер та здійснить запис у відповідну групу або надасть повну інформацію про навчальний процес в автошколі.

Завчасно підготуйте документи. Вам знадобляться:

копії першої, другої та 11 сторінок паспорту, копія ідентифікаційного коду;

медична довідка форми Ф-083;

дві фотографії для документів 3,5*4,5.

Вартість навчання ви можете уточнити у менеджера, оскільки автошкола у Львові постійно пропонує знижки та акції для своїх учнів. Є чудова можливість оплати за навчання частинами. За додаткові практичні заняття з водіння доведеться доплатити. До речі, частину коштів автошкола “LeoGart” щомісяця перераховує на потреби Збройних сил України.

Отже, якщо більше не хочете щоранку мчати на зупинку громадського транспорту, тягнучи за собою сонних дітей, а мрієте відчути насолоду від водіння, то тепер знаєте, куди звернутися.

Generated by Feedzy