fbpx

Суд закрив протокол про грошовий подарунок нардепу “Слуги народу”

Головна Сторінка » Суд закрив протокол про грошовий подарунок нардепу “Слуги народу”

Нардеп від фракції “Слуга народу” Максим Гузенко задекларував майже 120 тис. грн подарунку в негрошовій формі від приватної компанії “Євраліс Семенс Україна”, за що Національне агентство з питань запобігання корупції склало на нього адмінпротокол.

Водночас Печерський райсуд Києва не знайшов порушень у подарунку нардепу, пише Telegram NABU Daily by Олег Новіков.

“Суддя Світлана Смик вказала, що подарунок не пов’язаний з діяльністю нардепа, а фірма не перебуває в підпорядкуванні Гузенка”, – йдеться у повідомленні.

Печерський суд 9 вересня також закрив протокол і щодо нардепки від “Євросолідарності” Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка 26 серпня 2019 року літала до Одеси на конференцію як спікер. Авіапереліт туди-назад їй оплатили. Суддя Смик не встигла вчасно розглянути матеріали справи минуло два роки з дня ймовірного вчинення правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп на день народження попросив у людей подарунок за 200 тис. грн

Гузенко отримав подарунок, вартість якого перевищує один прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на день одноразового прийняття подарунка, чим порушив закон про запобігання корупції. Прокурор підтримав обставини протоколу. Разом з тим адвокат політика заявив клопотання про припинення провадження у справі у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.