fbpx

Сушарка “Січ” бере мінімум електроенергії

Головна Сторінка » Сушарка “Січ” бере мінімум електроенергії

 Цього року неабияк вродили яблука. Погода постійно змінюється. Треба швидко їх позбирати, щоб не пропали. А ще син грибів привіз. Не знала, що з тим робити, доки не побачила в сусідки сушарку, розповідає 55-річна Марина Чорній із села Бірки Яворівського району на Львівщині.

Вирішила також купити інфрачервону сушарку “Січ”. У цьому пристрої продукти заготовляються швидко. Можна сушити не тільки ягоди та шматочки фруктів, а й пастилу, овочеві чи фруктові чипси. Виходять корисні та смачні ласощі. Завдяки інфрачервоному випромінюванню з продуктів видаляється волога, а корисні властивості зберігаються.

 Сушарка стала спасінням для мене. Бо ж компотів з усього не закрутиш. Доки збираю одні яблука, інші сушаться. А ще можна так заготовляти м’ясо й рибу. І за світло плачу як раніше. Прилад бере мінімум енергії.

При купівлі нержавіючої сушарки “Січ” у подарунок отримаєте біопродукт “Санекс Septix”. Бактерії, що входять до складу біозасобу, очистять вигрібну яму в будь-яку пору року, незалежно від температури на вулиці.

На сайті t-klio.dp.ua можна оформити замовлення і отримати консультацію за телефоном 0(67) 633 52 33.