fbpx

Світоліна показала фото з Ірпеня: моторошні кадри

Головна Сторінка » Світоліна показала фото з Ірпеня: моторошні кадри

Українська тенісистка Еліна Світоліна відвідала місто Ірпінь Київської області, яке у березні 2022 року було частково окуповане росіянами.

У своєму Instagram спортсменка показала світу наслідки вторгнення кремлівських загарбників.

Ірпінь є одним з міст, які найбільше постраждали через навалу окупантів. У лютому-березні 2022 року там йшли активні бойові дії, через що було пошкоджено багато будівель. Після деокупації міста до нього завітало чимало знаменитостей, щоб на власні очі побачити наслідки руйнувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентка Греції відвідала місця російських злочинів

Світоліна не виключення. Жінка є амбасадором благодійної платформи United24. З перших днів повномасштабного вторгнення активно допомагає у гуманітарному та фінансовому плані.

Відомий італійський художник TVboy (справжнє ім’я Сальваторе Бенінтенде) намалював у Бучі та Ірпені графіті про війну в Україні.

Спершу графіті з’явилося біля міської ради у Бучі. На малюнку зображена дитина, що на знаку “Stop” дописує слово war. Ще один малюнок з’явився на стіні Бучанського ліцею №4. Там зображена дівчинка, яка малює символ миру в кольорах українського прапора.

Про роботи TVboy в Ірпені повідомив голова правління в Українському кіноінституті Руслан Савчук. Він побачив графіті на зруйнованому росіянами Центральному будинку культури. Там намальовані хлопчики у синій та жовтій формах, на яких цифри 20 і 23 (символізують цей рік), а також слова peace (мир) і hope (надія).

Generated by Feedzy