fbpx

Лампи розжарювання на LED уже міняють у всіх містах та селищах

Обміняти лампи розжарювання на LED-лампи вже можна в містах та селищах міського типу по всій країні, окрім Дніпропетровської та Донецької областей.

Їх включать до програми обміну тільки з 9 лютого, повідомляє пресслужба Укрпошти.

З 7 лютого, програма реалізується додатково ще у 13 тис. міських відділеннях Укрпошти, без урахування 900 відділень в обласних центрах, де лампи можна обміняти з 30 січня.

Додатково до 4 млн ламп, які отримали обласні центри, ще близько 6 млн LED-ламп розподілять по решті міст та смт. А вже до кінця лютого, попри закриття стаціонарних пунктів, лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні через пересувні відділення Укрпошти.

Станом на 7 лютого українці обміняли вже 1,4 млн ламп. Найбільше кияни (44 тис. ламп), далі йдуть Дніпро (133 тис.), Харків (94 тис.), Львів (97 тис.). Також до міст-лідерів приєднались Запоріжжя та Черкаси, в яких обміняли 90 тис. та 92 тис. ламп.

Обмін ламп розжарювання на світлодіодні у відділеннях Укрпошти розпочався наприкінці січня. На першому етапі планують замінити 15 млн ламп. Фінансується проєкт коштом Європейського Союзу.

Українці мають змогу обміняти п’ять ламп розжарювання на світлодіодні двох типів цоколю Е27 та Е14. Що для цього потрібно читайте за посиланням.

Generated by Feedzy