fbpx

Резніков анонсував багато хороших новин після зустрічі з німецьким колегою

Резніков анонсував багато хороших новин після зустрічі з німецьким колегою
7 лютого до Києва приїжджав міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус. Зустрівся з українським колегою Олексієм Резніковим.

Пізніше Резніков підбив підсумки їхньої розмови, вказавши, що скоро буде багато позитивних новин.

Міністри обговорили варіанти прискорення виготовлення боєприпасів для України, зокрема для систем протиповітряної оборони.

“Обговорили не тільки умови захисту нашого неба, але й кооперацію і на майбутнє після перемоги. Немає сумнівів, що Німеччина й надалі стоятиме на боці України”, вказав Резніков.

Також підтвердив, що уряд Німеччини вже ухвалив рішення про постачання Україні танків Leopard 1.

“Цих танків до літа буде 20-25, до кінця року близько 80, і протягом 2024 року понад 100 Leopard 1. Це щонайменше три батальйони, включно з матеріалами, які потрібно буде докупити, запасними частинами, амуніцією та навчанням”, розповів мінстр.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус прибув з візитом до Києва і передав українському колезі Олексію Резнікову танк Leopard 2. Втім, у подарунок міністр оборони України поки отримав іграшкову модель танка.

Справжні танки Leopard 2A6, які Берлін надав Києву в межах військової допомоги, прибудуть в Україну наприкінці березня поточного року.

Generated by Feedzy