Священник з Ужгорода просив помолитися за примирення України і РФ

Головна Сторінка » Священник з Ужгорода просив помолитися за примирення України і РФ

В Ужгороді греко-католицький священник закликав вірян молитися, що “два прекрасні народи України та Росії перестали вбивати одне одного і обійнялися”.

Священник Роман Курах зазначив, що благословляє росіян, бо “так Ісус сказав” навіть якщо його брат загине на війні, написала журналістка Дарія Сіпігіна у Facebook.

Його рідний брат військовослужбовець, служить у десантних військах і захищає батьківщину на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ображав українців за святкування Різдва 25 грудня: повідомили про підозру черговому служителю РПЦ в Україні

“Ми дуже просимо, щоб господь це зробив, це чудо: примирив ці два великі народи України і Росії. Щоб ці два народи не товкли, не мучили, не знищували, не вбивали один одного. Але щоб ці два прекрасні народи будували царство небесне уже тут, на Землі, і колись разом увійшли до неба, обійнялися і прославили господа цілу вічність на многая і благая літа”, заявляв священник.

При цьому Курах заявив, що це нормально, при цьому кричав і “тикав”, повідомила журналістка.

Інцидент трапився в Ужгородському греко-католицькому кафедарльному соборі головному храмі Мукачівської греко-католицько єпархії (МГКЄ). Ця єпархія не підпорядковується УГКЦ і її предстоятелеві Святославу. Вона підпорядковується напряму Ватикану. Це сталося через низку історичних причин. Від часу проголошення незалежності України віряни МГКЄ прагнули об’єднання зі всією УГКЦ. Проти цього виступали католицькі ієрархи угорського та словацького походження.