Син Байдена отримав звинувачення: йому загрожує 25 років в’язниці

Головна Сторінка » Син Байдена отримав звинувачення: йому загрожує 25 років в’язниці

Міністерство юстиції Сполучених Штатів оголосило сину президента країни Хантеру Байдену федеральні звинувачення, пов’язані з незаконним зберіганням зброї.

Звинувачення стосуються трьох статей про незаконне володіння зброєю. Дві пов’язані з неправдивими заявами про вогнепальну зброю, а третя володіння вогнепальною зброєю особою, яка вживає наркотики, пише NBC News.

За всіма трьома пунктами йому загрожує максимум до 25 років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі відгуляли перше за дев’ять років весілля. Наречена онука Байдена: фото з церемонії

Зброєю Байден-молодший володів приблизно з 12 по 23 жовтня 2018 року. Він свідомо зробив неправдиву та фіктивну письмову заяву, купуючи револьвер Colt Cobra 38SPL: продавцеві зброї у штаті Делавер він сказав, що наркотиків не вживає.

Американські юристи зауважують, що звинувачення, висунуті сину президента США, рідко переслідуються в судовому порядку. Крім того, пункт про володіння зброєю у стані наркотичного сп’яніння наразі оскаржується в судах і може зрештою бути визнаний неконституційним.

Республіканці у Сполучених Штатах Америки можуть подати запит щодо імпічменту президента Джо Байдена.

Білий дім уже створив оперативний штаб з двох десятків юристів, помічників законодавців та співробітників зі зв’язків з громадськістю для реагування на таку можливість.

Водночас Республіканці в Палаті представників заявили, що зосередять своє розслідування на ймовірній злочинній діяльності Хантера Байдена, в рамках його закордонних ділових операцій.

Стосуватиметься розслідування також поки що недоведених тверджень про те, що Джо Байден займався хабарництвом, корупцією або іншим чином зловживав своєю владою, щоб допомогти збагатити свого сина, коли був віцепрезидентом.