fbpx

Син Ілона Маска смішно зайшов на онлайн-нараду батька

Головна Сторінка » Син Ілона Маска смішно зайшов на онлайн-нараду батька

Молодший син мільярдера і засновника SpaceX Ілона Маска “увірвався” в онлайн-нараду свого тата і просидів з ним перед камерою кілька хвилин.

Хлопчик, якого сам Маск називає “Малюком Ікс”, намагався щось сказати та з цікавістю спостерігав за своїм батьком, ролик вже з’явився на YouTube.

Маск говорив про свою програму SpaceX Starship під час наради, організованої Радою з космічних досліджень національних академій. Коли черга включати камеру і мікрофон дійшла до інженера, він мило посміхався перед монітором, сидячи зі своїм сином на руках.

“Малюкові Ікс” всього півтора року, він ще насилу вимовляє слова, але хлопчик все одно намагався про щось розповісти батькові. Маск поблажливо посміхався, після чого його сина забрали з кімнати. Звичайно, малюк був цим незадоволений, тому розплакався.

“Чи може хто-небудь розшифрувати марсіанську мову, якою говорить Малюк Ікс, я думаю, в ньому є багато інформації для нас, людей!”,- написали в коментарях фанати Маска.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілон Маск продав акції Tesla на $6,9 млрд

“Малюк Ікс” – шоста дитина Ілона Маска. Матір’ю хлопчика є співачка канадська співачка Граймс, з якою інженер перебував у відносинах близько трьох років.

Син Маска і співачки з’явився на світ 4 травня 2021 року. Незабаром після цього малюка показали на відео. Спочатку мільярдер і його дівчина хотіли назвати дитину “X Æ A-12” (Екс Еш Ей-Твелв), але пізніше вони скорегували його ім’я на “X Æ A-Xii”. Сам Маск називає дитину “Малюком Ікс”.