fbpx

“Ситуація щодня стає критичною” – Ясько про здоров’я Саакашвілі

Головна Сторінка » “Ситуація щодня стає критичною” – Ясько про здоров’я Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі, якого затримали в Грузії 1 жовтня, після голодування почувається гірше.

Про це розповіла депутатка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Відвідувала його у вівторок і п’ятницю. У вівторок він почувався добре. У п’ятницю, через тиждень голодування, йому стало зле.

Він просить, щоб усі трималися, боролися за справедливість і майбутнє Грузії. І не оплакували його здоров’я. Але ситуація щодня стає критичною”, – заявила Ясько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба прокоментував затримання Саакашвілі в Грузії

Спочатку Саакашвілі не дозволяли мати в камері матрац і телевізор. Тепер йому видали картку з певною сумою грошей, за які він може купити необхідне.

“Він придбав телевізор, щоб знати, що відбувається у світі. У нього немає зв’язку, йому не дозволяють телефонувати. Хоча це є порушенням закону. Зазвичай дозволяють обмежену кількість дзвінків на місяць. На жаль, цього немає”, – сказала депутатка.

Політик перебуває в камері сам.

У жовтні Ясько й Саакашвілі оголосили про свої романтичні стосунки.

Міхеіла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і в день затримання оголосив голодування.

За вісім днів голодування Саакашвілі схуд на 12 кг, заявив адвокат.

Саакашвілі не був на батьківщині останні вісім років. Його заочно засудили до шести років ув’язнення, визнавши винним в організації нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Ґелашвілі. І оголосили в розшук. Також Саакашвілі є підозрюваним в інших кримінальних справах.